Y17252K80000V9L
MFR.Part #
Y17252K80000V9L
JLCPCB Part #
C1495449
Description
-55℃~+125℃ 2.8kΩ 750mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS