Y174950R7660V9L
MFR.Part #
Y174950R7660V9L
JLCPCB Part #
C3351364
Description
-55℃~+125℃ 300mW 50.766Ω ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS