Y174659K0000T0R
MFR.Part #
Y174659K0000T0R
JLCPCB Part #
C4217789
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 400mW 59kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount