Y11695K25000T9L
MFR.Part #
Y11695K25000T9L
JLCPCB Part #
C4115768
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 5.25kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS