Y17464K64000A4L
MFR.Part #
Y17464K64000A4L
JLCPCB Part #
C4050436
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 4.64kΩ 600mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount