RER40F72R0MCSL
MFR.Part #
RER40F72R0MCSL
JLCPCB Part #
C1571550
Description
5W 72Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance