Y17461K62000Q4R
MFR.Part #
Y17461K62000Q4R
JLCPCB Part #
C4142615
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 1.62kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount