Y174610K0000Q4R
MFR.Part #
Y174610K0000Q4R
JLCPCB Part #
C4326226
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 600mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount