BZM55C3V6-TR3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZM55C3V6-TR3
JLCPCB Part #
C5582863
Package
SMD
Description
2uA@1V 3.6V 500mW 600Ω SMD Zener Diodes ROHS