Y1746250R000T9R
MFR.Part #
Y1746250R000T9R
JLCPCB Part #
C4346848
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 250Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS