RN60C9091DRE6
MFR.Part #
RN60C9091DRE6
JLCPCB Part #
C3519060
Description
-65℃~+175℃ 250mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors