Y116925K0000A9R
MFR.Part #
Y116925K0000A9R
JLCPCB Part #
C3989820
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 25kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS