Y1745796R000B2R
MFR.Part #
Y1745796R000B2R
JLCPCB Part #
C4086308
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 796Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount