Y17458K88900Q2R
MFR.Part #
Y17458K88900Q2R
JLCPCB Part #
C4294234
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 8.889kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS