Y11213K92000T9R
MFR.Part #
Y11213K92000T9R
JLCPCB Part #
C4001832
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 3.92kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS