Y174550R0000A2L
MFR.Part #
Y174550R0000A2L
JLCPCB Part #
C4072829
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 50Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS