Y1745150R000A2L
MFR.Part #
Y1745150R000A2L
JLCPCB Part #
C4079546
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 150Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS