Y17451K50000A9L
MFR.Part #
Y17451K50000A9L
JLCPCB Part #
C4071878
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.5kΩ 250mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS