Y1121200R000T13R
MFR.Part #
Y1121200R000T13R
JLCPCB Part #
C4095697
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 200Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount