Y17451K10000Q9L
MFR.Part #
Y17451K10000Q9L
JLCPCB Part #
C4295268
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.1kΩ 250mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS