Y1745158R000A2R
MFR.Part #
Y1745158R000A2R
JLCPCB Part #
C4349705
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 158Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount