BZG05B30-HM3-18
MFR.Part #
BZG05B30-HM3-18
JLCPCB Part #
C5565840
Description
1 Independent 1.25W 1kΩ 29.4V~30.6V 30V 30Ω 500nA@22V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS