Y174510R0000B9L
MFR.Part #
Y174510R0000B9L
JLCPCB Part #
C4128048
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 250mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS