Y174510K0000B9L
MFR.Part #
Y174510K0000B9L
JLCPCB Part #
C3958092
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 160mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS