Y11215R00000B0R
MFR.Part #
Y11215R00000B0R
JLCPCB Part #
C4126353
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 5Ω ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount