Y174510K6000Q2R
MFR.Part #
Y174510K6000Q2R
JLCPCB Part #
C4053899
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 10.6kΩ 160mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount