RNC65J2052FRRE7
MFR.Part #
RNC65J2052FRRE7
JLCPCB Part #
C3378375
Description
-65℃~+175℃ 20.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors