RL20S113GB14
MFR.Part #
RL20S113GB14
JLCPCB Part #
C1435832
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors