Y1725200R000V0L
MFR.Part #
Y1725200R000V0L
JLCPCB Part #
C3534864
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 750mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS