CW01024K00JE123
MFR.Part #
CW01024K00JE123
JLCPCB Part #
C1436451
Description
-65℃~+350℃ 13W 24kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS