Y1725200K000X9L
MFR.Part #
Y1725200K000X9L
JLCPCB Part #
C1495372
Description
-55℃~+125℃ 200kΩ 750mW ±0.0025% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS