Y172510R0000B9L
MFR.Part #
Y172510R0000B9L
JLCPCB Part #
C1494537
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 750mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS