Y172510K0000B9L
MFR.Part #
Y172510K0000B9L
JLCPCB Part #
C3447889
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 750mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS