SMB8J22CA-E3/5B
MFR.Part #
SMB8J22CA-E3/5B
JLCPCB Part #
C3704114
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 22.5A 22V 24.4V 35.5V 800W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS