Y1690250R000B9L
MFR.Part #
Y1690250R000B9L
JLCPCB Part #
C1491136
Description
-55℃~+150℃ 250Ω 8W ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS