PWR221T-50-15R0F
MFR.Part #
PWR221T-50-15R0F
JLCPCB Part #
C6365486
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 15Ω 50W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS