Y16361K14300B9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16361K14300B9W
JLCPCB Part #
C4345393
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 1.143kΩ 100mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS