Y16901R00000Q0L
MFR.Part #
Y16901R00000Q0L
JLCPCB Part #
C1487758
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors