BFC237363474
MFR.Part #
BFC237363474
JLCPCB Part #
C3780001
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 470nF 630V Metallized Polyester ±10% 插件,P=22.5mm Film Capacitors ROHS