CA5075120R0KR05
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CA5075120R0KR05
JLCPCB Part #
C1823560
Package
Plugin,D4.3xL21mm
Description
-65℃~+275℃ 120Ω 3.75W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL21mm Through Hole Resistors