SM204034007JE
MFR.Part #
SM204034007JE
JLCPCB Part #
C3579044
Description
-55℃~+110℃ 2W 4000MΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS