Y1687681R000T0L
MFR.Part #
Y1687681R000T0L
JLCPCB Part #
C1483507
Description
-55℃~+125℃ 500mW 681Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS