Y1636800R000A9R
MFR.Part #
Y1636800R000A9R
JLCPCB Part #
C3998593
Description
-55℃~+150℃ 100mW 800Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS