MAL215986271E3
MFR.Part #
MAL215986271E3
JLCPCB Part #
C1611496
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 1.21A@120Hz 10mm 270uF 35mm 400V 5000hrs@105℃ 550mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS