Y16364K99000B0R
MFR.Part #
Y16364K99000B0R
JLCPCB Part #
C4129429
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.99kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount