Y16364K99000T0W
MFR.Part #
Y16364K99000T0W
JLCPCB Part #
C4220657
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.99kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount