Y16304K99000T0R
MFR.Part #
Y16304K99000T0R
JLCPCB Part #
C4258721
Description
-55℃~+150℃ 250mW 4.99kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount