Y16364K93000F9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16364K93000F9R
JLCPCB Part #
C3991286
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.93kΩ ±0.2ppm/℃ ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS