CA0002R1500KE66
MFR.Part #
CA0002R1500KE66
JLCPCB Part #
C19351783
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 2W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS