Y1636499R000F9R
MFR.Part #
Y1636499R000F9R
JLCPCB Part #
C4035048
Description
-55℃~+150℃ 100mW 499Ω Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS